Muži v Jičíně nebodovali

K zápasu 11. kola házenkářské extraligy nastoupilo mužstvo Cementu Hranice k přímému souboji o páté místo na horké Jičínské půdě.

CS CARGO HBC Jičín – TJ Cement Hranice 33 : 30 (17 : 13)

V úvodu domácí vedli už o pět branek 6:1, hosté ale dokázali snížit až na 8:7, ale v závěru první půle si Jičínští vytvořili čtyřbrankový náskok 17:13. Také po přestávce byli domácí aktivnější a svůj náskok pomalu navyšovali až na hrozivých 25:15. Teprve za tohoto stavu se Hranice znovu vzchopily a hlavně díky střelecky disponovanému Hradilovi dokázaly tři minuty před koncem snížit až na 31:29, víc už jim ale domácí nedovolili.

Nejvíce branek: Babák 8/3, Vtípil 7, Lepieš 5 - Hradil 14/2, Hojník 6, Pernička 4.
Rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 6/4 - 5/3. Vyloučení: 6:8. Diváků: 600.