Ve středu do Kopřivnice

Zápas v Jičíně nedopadl pro náš extraligový tým dobře, o to větší motivaci uspět budou mít hráči ve středu 29. listopadu večer v Kopřivnici. Zápas začíná v 18 hodin a pokud chcete cestovat s mužstvem, přijďte odpoledne k hale, autobus odjíždí v 16 hodin!

CS CARGO HBC Jičín – TJ Cement Hranice
33 : 30 (17 : 13)

Sestava a branky Cementu: M. Fabián, Vatolík – Stržínek, Samiec, Hradil 14/2, Bičaník, Skřídlo 1, Pernička 4, Ševeček, Gřes 2/1, Štípek, Hojník 6, Valášek 1, Kolmajer 2.
Rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 6/4 - 5/3. Vyloučení: 6:8. Diváků: 600.

Mnohem lépe se úvod zápasu vydařil domácím. Rychle vedli 3:0 a v 9. minutě už měli pětibrankový náskok 8:3. Teprve pak začali hrát také naši, za sedm minut snížili na 8:7, ale Jičín si pětibrankovou smrští v průběhu tří minut znovu vytvořil uklidňující náskok 13:7 a za dvě minuty už vedl 15:8. Hranice dokázaly ale do poločasu snížit na nadějných 17:13.
Také v úvodu druhé půle byli domácí jasně lepší. Do 40. minuty si vytvořili rozhodující náskok 25:15. Náš tým pak sice proti pozměněné sestavě Jičína vytrvale snižoval, a to až na 31:29 v 59. minutě, ale víc už mu zkušení domácí hráči nedovolili a bez větších obtíží vyhráli 33:30.
Trenér Frank nám k zápasu řekl:
"Několikrát jsme si trestuhodně nechali domácí utéct a přestože se nám podařilo v závěru snížit až na dvoubrankový rozdíl, alespoň vyrovnat se nám už nepovedlo. Citelně nám chyběl zraněný Luděk Fabián, nahradil ho sice jeho bratr Martin s Vatolíkem, ale ani jeden z nich se nedostal na obvyklá Luďkova procenta úspěšnosti. Ve středu v Kopřivnici už by měl ale nastoupit."

Dosud známé výsledky 11. kola:
Zubří - Brno 39:17, Třeboň - Lovosice 21:29, Karviná - Kopřivnice 39:21, Bystřice - Plzeň 26:28, Dukla - Frýdek-Místek 28:25.