Jasná výhra v Kopřivnici

V zápase 12. kola házenkářské extraligy bylo na kopřivnické palubovce už od samého začátku jasné, kdo je v zápase favoritem.

KH Kopřivnice – TJ Cement Hranice 24 : 32 (9 : 20)

Náš tým rychle vedl 3:0, v 18. minutě už měl k dobru šest branek (11:5) a poločas už byl pro domácí „na ručník“, prohráli ho jedenáctibrankovým rozdílem 9:20. Po pěti minutách druhé půle, kdy naši už vedli 24:11, se na hřiště dostali také hráči z lavičky, což domácí využili na korekci stavu na přijatelných 24:32.

Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián – Stržínek 3, Samiec, Hradil 9/2, Bičaník 2, Skřídlo, Pernička, Ševeček 2, Gřes 5/1, Štípek, Hojník 4, Valášek, Kolmajer 7.
Rozhodčí: Halada, Dostál. Sedmimetrové hody: 5/4 – 5/3. Vyloučení: 5 - 7. Diváků: 200.

Další zápas sehraje náš tým v neděli 3. prosince od 10.30 hodin doma proti Třeboni.

Další výsledky 12. kola:
Dukla - Plzeň 34:21, Zubří - Frýdek-Místek 40:24, Třeboň - Karviná 28:29, Jičín - Brno 28:20, Bystřice - Lovosice 28:29.