Střelecké dostihy

V zápase 13. kola házenkářské extraligy přivítal náš tým Jihočechy z Třeboně.

TJ Cement Hranice – TJ Jiskra Třeboň 37 : 35 (15 : 17)

První poločas se domácím příliš nepovedl, dělali příliš chyb v obraně a nedařilo se ani oběma brankářům. Díky tomu hosté většinu poločasu vedli a nakonec ho vyhráli 15:17. Druhá půle už ale ze strany Hranických byla o něčem jiném. Zpevnili obranu, v brance se začalo dařit Luďkovi Fabiánovi a ve 35. minutě už vedli 22:20. Mírný náskok si pak udržovali až do 45. minuty, kdy Třeboňští několikrát propadli v obraně, čehož domácí využili k získání rozhodujícího náskoku. Odskočili na 29:24 a minutu před koncem bezpečně vedli 37:32, ale sérií chyb umožnili hostům zkorigovat na konečných 37:35.

Nejvíce branek: Hojník 9, Hradil 8/2, Kolmajer 6 – Mošovský 7, Dušek 6, Mlsna 5, Šulc 5/1).
Rozhodčí: Bubeníček, Smékal. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 6 - 9. Diskvalifikace 0 – 1 (Šulc) Diváků: 350.

Další známé výsledky 13. kola:
Dukla Praha – Bystřice p. H. 29:19, Brno - Kopřivnice 28:29, Karviná - Lovosice 29:25.

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku extraligy přineseme v pondělí.