Závěr vyšel Lovosicím, body byly na dosah

V televizním utkání 14. kola házenkářské extraligy nastoupil náš tým v Lovosicích. Snažili jsme se oplatit domácím jednogólovou porážku z domácího utkání a zopakovat zdejší vítězství z loňské sezóny.

HK Město Lovosice – TJ Cement Hranice 28 : 27 (12 : 15)

Celý první poločas se to dařilo, vedli jsme o 2 – 3 branky a vyhráli ho v poměru 12:15.
Ve druhé půli domácí pomalu stahovali náskok a ve 42. minutě srovnali na 18:18. Oba týmy se pak střídaly ve vedení a v 59. minutě jsme vedli 26:27. V hektickém závěru ale Lovosice vstřelily dvě branky a rozhodly zápas ve svůj prospěch.

Nejvíce branek: Bouček 8/2, Havel a Kylíšek po 3 - Kolmajer 8, Hradil 6/1, Hojník 5.
Rozhodčí: Kavulič, Skružný. Sedmimetrové hody: 2/2 - 1/1. Vyloučení: 4:3. Diváků: 450.

Další výsledky 14. kola:
Zubří - Dukla Praha 34:31, Třeboň - KP Brno 36:18, Kopřivnice - Frýdek-Místek 24:23, Bystřice p. H. - Karviná 22:25, Jičín - Plzeň 37:20.

Podrobnosti k utkání a tabulku extraligy přineseme v pondělí.