Muži trefovali tyče a prohráli

Kdyby jen polovina střel hranického týmu, které trefily některou z tyček domácí branky skončila v síti, vracel by se náš tým z Lovosic se dvěma body. Ale protože měli domácí „dobře postavené branky“, které naši střelci trefili celkem jedenáctkrát, zůstaly oba body na severu Čech.

HK Město Lovosice – TJ Cement Hranice
28 : 27 (12 : 15)

Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián – Stržínek 1, Samiec, Hradil 6/1, Bičaník 1, Skřídlo, Pernička 2, Ševeček, Gřes 2, Štípek, Hojník 5, Valášek 2, Kolmajer 8.
Rozhodčí: Kavulič, Skružný. Sedmimetrové hody: 2/2 - 1/1. Vyloučení: 4:3. Diváků: 450.

V první půli si Hranice do 25. minuty vybudovaly čtyřbrankový náskok, který do přestávky domácí o jednu branku snížili.
Ve druhém poločase už hosté vedli 14:18, pak ale domácí během tří minut otočili na 19:18 a od té chvíle se oba týmy střídaly ve vedení. Tři minuty před koncem Hraničtí vedli 26:27, ale netaktickou hrou a střeleckou smůlou o vedení přišli. Těsně před koncem pak „sedmičkový“ faul domácích posoudili rozhodčí jen na volný hod a Hradilovu střelu domácí gólman se štěstím kryl.

Další zápas odehrají házenkáři Cementu ve středu 13. prosince od 18 hodin doma proti Karviné.

Další výsledky 14. kola:
Zubří - Dukla Praha 34:31, Třeboň - KP Brno 36:18, Kopřivnice - Frýdek-Místek 24:23, Bystřice p. H. - Karviná 22:25, Jičín - Plzeň 37:20.