Muži remizovali v Bystřici

K zápasu 16. kola házenkářské extraligy do Bystřice p. Hostýnem odjížděl tým „namlsán“ středeční vysokou výhrou nad Karvinou. Úkol zněl jasně, zvítězit.

TJ Bystřice pod Hostýnem – TJ Cement Hranice 26 : 26 (13 : 12)

Hranice měly lepší vstup do utkání, v úvodu vedly 3:0 a přestože domácí rychle dali dvě branky, drželi si hosté jednobrankové vedení až do závěru poločasu, kdy Bystřičtí dvěma góly otočili na 13:12. V úvodu druhé půle šly Hranice znovu do vedení, to ale udržely jen do 54. minuty, v níž domácí skóre otočili a ujali se vedení 26:24. Minutu před koncem se hostům podařilo vyrovnat a v hektickém závěru už žádný z týmů nedokázal vstřelit vítěznou branku.

Nejvíce branek: Dobeš 5, Vacula, Kolář a Žůrek 4 – Hojník 10, Hradil 6/3, Kolmajer 4.
Rozhodčí: Pavlát, Pešek. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 4 - 5. Diskvalifikace: 1 – 1 (Kropáč – Bičaník) Diváků: 600.