Šťastná výhra nad silným soupeřem

Tým mužů se v rámci přípravy na extraligu utkal se silným slovenským týmem MŠK Považská Bystrica a po boji nakonec šťastně zvítězil.

TJ Cement Hranice – MŠK Považská Bystrica
29 : 28 (14 : 15)

Celý první poločas se oba týmy střídaly ve vedení, náš celek několikrát stáhl tříbrankové vedení soupeře, sám ale vedl maximálně o branku.
Ani ve na druhé půli se obraz hry nezměnil, hosté většinou vedli, ale domácí stačili vždy srovnat, naposledy v 58. minutě. O našem vítězství nakonec rozhodla pohotová Valáškova střela dvě vteřiny před koncem zápasu.

Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián – Stržínek 4/2, Samiec, Bičaník 7, Hradil 4, Skřídlo 5, Pernička 2, Ševeček 1, Hojník 1, Ruber, Valášek 3, Kolmajer 2.
Rozhodčí: Hlaváč, Krejčí. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/2. Vyloučení: 4 - 3. Diskvalifikace: 1 – 0 (Hradil).

O víkendu se mužstvo zúčastní turnaje v rakouském Linci a v týdnu pak sehraje další přípravný zápas ve Frýdku-Místku.