Extraligová ostuda v Plzni

V zápase 19. kola házenkářské extraligy prohrál náš tým po ostudném výkonu se zachraňujícím se domácím outsiderem rozdílem třídy.

TJ Lokomotiva Plzeň – TJ Cement Hranice 38 : 29 (18 : 15)

První, relativně vyrovnanou první půli vyhráli domácí 18:15. Úvod druhé půle náš tým ale totálně zaspal a domácí, tažení juniorským reprezentantem Cviklem, který si na palubovce otevřel střelnici, brzy rozhodli o osudu utkání. Závěr zápasu proměnila Plzeň v exhibici. Za pozornost pak stála ještě skutečnost, že si v nejvyšší házenkářské soutěži odbyly svou rozhodcovskou premiéru Daniela Radová a Lucie Trunečková.

Nejvíce branek: Cvikl 16/2, Klíma a Tureček po 5 - Hojník 7, Valášek 5.
Rozhodčí: Radová, Trunečková. Sedmimetrové hody: 5/4 - 3/0. Vyloučení: 8:6. Diváků: 330.

Další výsledky 19. kola:
Dukla - Karviná 25:29, Kopřivnice - Bystřice p. H. 23:21, Zubří - Lovosice 32:24, Frýdek-Místek - Brno 34:21, Jičín - Třeboň 26:20.

Podrobnosti k utkání a tabulku extraligy přineseme ve čtvrtek.