Naděje pohřbila špatná střelba

V zápase 20. kola házenkářské extraligy nastoupili hráči Cementu Hranice proti silnému celku pražské Dukly.

TJ Cement Hranice - HC Dukla Praha 26 : 28 (13 : 14)

Domácí tým v úvodu vedl 3:1, poté se ale otěží zápasu chopili Pražané, otočili skóre, po celý poločas si udržovali mírný náskok s do kabin šli s vedením 13:14. Po přestávce si Dukla během šesti minut vybudovala čtyřbrankový náskok 15:19, domácí však opět snížili a měli řadu šancí na obrat skóre, ale neuvěřitelné množství zahozených šancí nahrávalo hostům, kteří opět zvýšili svůj náskok a vítězství si už pohlídali.
Nejvíce branek: Pernička 8/2, Kolmajer 6, Gřes 4, Hradil 4/1 – Čurda 8, Šik 5.
Rozhodčí: Bubeníček, Smékal. Sedmimetrové hody: 1/0 - 5/4. Vyloučení: 5:5. Diváků: 300.

Další výsledky 20. kola:
KP Brno - Plzeň 36:30, Lovosice - Jičín 31:23, Třeboň - Kopřivnice 31:19, Karviná - Zubří 31:25.

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku extraligy přineseme v pondělí.