Muži bojovali, ale na Zubří to nestačilo

V zápase 21. kola házenkářské extraligy bojoval náš tým na palubovce druhého týmu ligy Gumáren Zubří.

HC Gumárny Zubří – TJ Cement Hranice 30 : 26 (14 : 14)

V první půli podržel tým výborně chytající Luděk Fabián, který měl největší zásluhu na poločasové remíze 14:14.
Po přestávce se začala projevovat síla domácího týmu, který se dostal do vedení a postupně si budoval náskok. Ve 48. minutě Zubří vedlo 22:18 a pět minut před koncem 27:22. Hranice se nevzdávaly, ale podařilo se jim skóre jen zkorigovat.

Nejvíce branek: Hrstka 6, Opálka 6/1, Mika 4, Vyjídák 4/2 - Hradil 7, Hojník 6, Bičaník 5.
Rozhodčí: Dostál, Halada. Sedmimetrové hody: 10/8 - 2/1. Vyloučení: 6:12. ČK: 1:1 (Titkov - Hradil). Diváků: 700.

Další výsledky 21. kola:
Dukla Praha - Brno 34:27, Kopřivnice - Lovosice 24:27, Třeboň - Bystřice p. H. 27:24, Jičín - Karviná 24:29, Plzeň - Frýdek-Místek 37:35.

Podrobnosti k utkání a tabulku extraligy přineseme ve čtvrtek.