Za bojovnost bod, mohly být dva

Ve druhém kole nadstavbové části hostili naši házenkáři Duklu.

TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha 31 : 31 (14 : 19)

Do 22. minuty a stavu 11:11 se hrála vyrovnaná partie, pak ale hosté využili útlumu domácích a vytvořili si šestibrankový náskok 13:19, který Hraničtí dokázali před přestávkou už jen upravit na 14:19.
Ve druhé půli se ale úlohy otočily. Dukla uspaná bezpečným vedením začala vlažně a chyby jejích hráčů domácí nekompromisně trestali. Po deseti minutách bylo vyrovnáno 21:21. Náš tým byl v těchto fázích jednoznačně lepší, šel do vedení a v 55. minutě držel tříbrankový náskok 31:28. Dalších šance ale naši hráči nedokázali proměnit, zkušení hosté naopak v poslední minutě vyrovnali na konečných 31:31.

Nejvíce branek: Stržínek 7, Hradil, Bičaník a Pernička 5 – Čurda 7, Brabec 6, Lehocký 5.
Rozhodčí: Pešek Pavlát. Sedmimetrové hody: 4/2 - 0/0. Vyloučení: 5:5. ČK: 1 – 0 (Hradil) Diváků: 200.