Historie se naštěstí neopakovala, Jičín poražen!

Potupná porážka z minulého utkání, kdy Jičín v Hranicích po poločase prohrával o sedm branek a přesto zvítězil, se naštěstí neopakovala, i když první poločas měl stejný scénář jako minule.

TJ Cement Hranice – CS CARGO HBC Jičín 29 : 26 (16 : 9)

Domácí tým s výborným Luďkem Fabiánem v brance v něm exceloval a do kabin šel znovu se sedmibrankovým náskokem 16:9. I v úvodu druhé půle byli Hraničtí lepší, ve 40. minutě zvýšili až na 20:11 a dostatečný náskok si udržovali až do 57. minuty a stavu 29:23. V nervózním závěru se sice hostům podařilo zkorigovat stav, ale body zůstaly zaslouženě v Hranicích.

Nejvíce branek: Hradil 11/3, Pernička 4, Bičaník, Gřes a Valášek 3 – Brykner 10/3, Masák 5, Babák 4.
Rozhodčí: Pešta, Poláček. Sedmimetrové hody: 4/3 – 7/6. Vyloučení: 6 - 3. Diskvalifikace 2 – 0 (Stržínek, Bičaník) Diváků: 250.

Další výsledky nadstavbové části:
Zubří - Lovosice 31:29. Zápas Karviná - Dukla se hraje ve čtvrtek 15. března od 18 hodin a sledovat ho můžete na programu ČT4.

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku extraligy zveřejníme ve čtvrtek.