První jarní vítězství

Po stále se zlepšujících výkonech, zvláště v zápasech s pražskou Duklou a v Zubří, dokázali naši házenkáři odehrát celý zápas ve vysokém tempu a hlavně díky náskoku z první půle v jarní části poprvé vyhráli. Náš tým se tentokrát vyvaroval tradičního výpadku a i přes absenci před přestávkou vyloučeného Stržínka a později i Bičaníka hráči dokázali svůj náskok bez větších problémů udržet. Další zápas mužstvo Cementu odehraje v sobotu od 18 hodin v Lovosicích.

TJ Cement Hranice – CS CARGO HBC Jičín
29 : 26 (16 : 9)

Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián – Stržínek 1, Samiec, Hradil 11/3, Bičaník 3, Pernička 4, Ševeček 1, Gřes 3, Štípek 1, Valášek 3, Kolmajer 2.
Rozhodčí: Pešta, Poláček. Sedmimetrové hody: 4/3 – 7/6. Vyloučení: 6 - 3. Diskvalifikace 2 – 0 (Stržínek, Bičaník) Diváků: 250.

Trenér Frank v hodnocení zápasu pochválil kolektivní a bojovný výkon celého týmu. Z jednotlivců pak vyzdvihl především brilantní zákroky Luďka Fabiána v brance a bojovnost a střeleckou pohotovost Michala Hradila. I v dalších zápasech se bude mužstvo snažit své soupeře potrápit a vybojovat další body.