Bylo to na „ručník“

Po té, co do druhého poločasu nastoupil náš tým za stavu 21:8 pro Duklu jen s osmi hráči v poli, bylo jasné, že na zkorigování výsledku jako v posledním vzájemném souboji můžeme zapomenout. Skutečnost byla bohužel ještě horší...

HC Dukla Praha – TJ Cement Hranice
42 : 17 (21 : 8)

Sestava a branky Cementu: M. Fabián – Stržínek 2/1, Samiec, Hradil 2, Bičaník 2, Pernička 3, Gřes, Štípek 1, Valášek 3, Kolmajer 4/2.
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 1/1 - 6/3. Vyloučení: 6:7. Diváků: 95.

Vyrovnaný stav drželi hosté naposledy ve 2. minutě, kdy vyrovnali na 1:1, pak už se rozjel brankostroj Dukly, která postupně vedla 5:2, 8:3, 11:4, 15:5, 18:8 a v poločase 21:8.
O tom, jak to na palubovce vypadalo po přestávce, nejlépe svědčí výsledek první desetiminutovk y – 7:1 pro Duklu. Skóre pak dál s neúprosnou pravidelností narůstalo, až se se závěrečnou sirénou zastavilo na potupné cifře 42:17.

Extraliga má tento víkend volno, tak doufejme, že se dají marodící opory do pořádku a další zápas proti Zubří (neděle 15. 4. od 10.30 hodin) už zase bude mít důstojnější průběh.

Další výsledky nadstavby:
o 1.- 6. místo: Zubří - Karviná 25:30, Lovosice – Jičín 25:16.
o 7.- 12. místo: Třeboň - Frýdek-Místek 27:21, Bystřice p. H. - Kopřivnice 27:21, KP Brno - Plzeň 23:28.