Muži v osmi lidech znemožnili Zubří

Stíháni neobvykle velkou marodkou, jen s osmi hráči v poli nastoupil extraligový tým proti druhému celku tabulky – Gumárnám Zubří.

TJ Cement Hranice – HC Gumárny Zubří 36 : 33 (19 : 14)

Ani výrazné oslabení, ani mnoho sporných výroků rozhodčích, kteří až příliš úzkostlivě posuzovali zákroky domácích ale tým nezlomilo. Naopak, až na úvod utkání domácí po celý zápas vedli, poločas vyhráli 19:14, ve 48. minutě vedli dokonce 28:19 a i přes narůstající tlak Zubří, nakonec zaslouženě vyhráli 36:33. Hlavní zásluhu na vítězství má především Luděk Fabián, který v brance chvílemi čaroval a svůj excelentní výkon završil brankou, kterou po úspěšném zákroku vstřelil přes celé hřiště.

Nejvíce branek: Stržínek 10/2, Bičaník 9, Hradil a Valášek 5 – Titkov 7/6, Opálka 6, Randýsek 5.
Rozhodčí: Novotný, Nesvadba. Sedmimetrové hody: 4/2 - 9/6. Vyloučení: 8 – 9. ČK: 0 – 1 (Pernica) Diváků: 200.