Vítězné loučení

V posledním zápase letošní extraligové sezóny nastoupili muži proti Lovosicím, celku, s nímž letos ještě nezískali ani bod.

TJ Cement Hranice – HK Město Lovosice 31 : 30 (18 : 17)

Úvod zápasu sice patřil hostům, od 5. minuty už ale domácí vedli, jednu chvíli až o pět branek, v závěru poločasu však hosté stáhli až na jednobrankový rozdíl 18:17.
I ve druhé půli si Hranice držely mírný náskok, ale dvě minuty před koncem Lovosice srovnaly na 29:29. Náš tým nakonec díky několika výborným zákrokům Luďka Fabiána udržel remízový stav do poslední minuty a osm vteřin před koncem Hradilovou střelou strhl vítězství na svou stranu.

Nejvíce branek: Bičaník 8, Hradil 6/1, Gřes 5 – Bouček 9/6, Kratochvíl 6, Brabec 5.
Rozhodčí: Novák, Kohout. Sedmimetrové hody: 2/2 - 6/6. Vyloučení: 4:4. Diváků: 100.