Muži v přípravě zdolali Kostelec

Prvoligový nováček – tým Kostelce byl dalším soupeřem našich házenkářů v přípravě na novou extraligovou sezónu.

TJ Cement Hranice – HK Kostelec n. H. 36 : 20 (22 : 12)

Sestava a branky Cementu: M. Fabián, Vydra 1 – Szymon 5/1, Bruna 5, T. Samiec, Indrák 2, Hradil 3, Ruber 1, Čadra 5, Weglorz 1, Hojník 10, Valášek 1, Steiger 2.
Rozhodčí: Hlaváč, Krejčí. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2. Vyloučení: 4 - 4. Diskvalifikace: 0 – 1. Diváků: 80.

Přestože náš tým od začátku vedl a utkání s přehledem vyhrál, mají hráči ještě co zlepšovat. Obrana nebyla zdaleka tak pevná, jak by bylo potřeba a také v útočné fázi hráči zahodili řadu šancí a nevyhnuli se ani střeleckému výpadku, když ve druhé půli nedokázali šest minut vstřelit branku. Velmi dobrý výkon naopak předvedli oba brankáři – Martin Fabián i Michal Vydra.

Další přípravné utkání odehraje náš tým v pátek 31. srpna od 17.30 hodin v Karviné.