Muži první zápas prohráli

Neúspěšný vstup do nového ročníku extraligy mají za sebou naši házenkáři. V úvodním utkání prohráli s Lovosicemi o dvě branky.

TJ Cement Hranice – HK Město Lovosice 29 : 31 (11 : 13)

Nejbíce branek: Brůna, Hradil a Čadra 6, Szymon 4, Valášek 4/1 – Miler 8, Kratochvíl 6/1, Jablonka 6/3.
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 4/3 - 5/4. Vyloučení: 6:6. Diskvalifikace: 0 – 1 (Brabec) Diváků: 250.

Především v prvním poločase byli hosté lepší a důraznější a po zásluze ho vyhráli 13:11.
Po přestávce začal náš tým náskok soupeře stahovat, ve 48. minutě jsme šli dokonce do dvogólového vedení, to ale udrželi jen pět minut. Hosté využili chyb v obraně, pěti brankami skóre otočili a zápas dovedli do vítězného konce.

Zatím známé výsledky 1. kola:
Karviná - Prešov 35:26, Plzeň - Třeboň 29:25, Hustopeče - Frýdek-Místek 35:29. Zápasy Jičín – Dukla a Zubří – Bystřice p. H. se budou hrát ve středu 12. září.

Podrobnosti k utkání přineseme v pondělí.