Blamáž v přímém přenosu

Pořádnou ostudou pro náš tým skončil zápas 5. kola extraligy s Frýdkem-Místkem, které Česká televize vysílala v přímém přenosu.

TJ Cement Hranice – SKP Frýdek-Místek 27 : 33 (16 : 14)

Nejvíce branek: Hojník 7, Hradil 7/3, Brůna a Čadra 3 – Hastík 9/2, Požárek 7, Kolmajer 6.
Rozhodčí: Nesvadba, Novotný. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 6 - 2. Diváků: 400.

Utkání přitom nemohlo pro domácí začít lépe. Rychle se ujali vedení a v 10. minutě vedli 10:3. Zbytek poločasu ale nepochopitelně vypustili a do kabin šli už jen s dvoubrankovým náskokem 16:14. Totální krach však přišel po přestávce. První dvacetiminutovku druhé půle domácí prohráli 4:14, a rozhodujícím způsobem tak pomohli hostům k vysokému vítězství.

Další výsledky 5. kola:
Lovosice - Dukla 21:30, Karviná - Zubří 30:33, Hustopeče - Prešov 26:37, Jičín - Kopřivnice 26:19, Bystřice p. H. - Třeboň 27:31.

Podrobnosti k utkání a tabulku extraligy přineseme v pondělí.