Marná snaha

V zápase 11. kola extraligy hostili házenkáři Cementu před televizními kamerami svého souseda v tabulce, celek Jičína.
TJ Cement Hranice – HBC Ronal Jičín 23 : 29 (13 : 15)
Hosté si v úvodu zápasu vytvořili čtyřbrankový náskok 1:5, který domácí do poločasu jen snížili na 13:15. Úvod druhé půle naopak zaspali hosté a náš tým třemi brankami otočil na 16:15 a do 45. minuty se s Jičínem přetahoval o vedení. Po diskutabilní diskvalifikaci Hojníka už ale Hraničtí nedokázali odolávat lépe hrajícímu soupeři a vysoko prohráli.

Nejvíce branek: Hojník 7, Valášek 7/3 – Král 8/4, Lepieš 7
Rozhodčí: Pešek, Pavlát. Sedmimetrové hody: 5/4 – 5/4. Vyloučení: 6 - 7. Diskvalifikace 1 – 0 (Hojník) Diváků: 300.

Další výsledky 11. kola:
Dukla - Karviná 35:33, Hustopeče - Lovosice 26:28, Prešov - Frýdek-Místek 35:26, Kopřivnice - Bystřice p. H. 33:25, Plzeň - Zubří 24:32 .

Podrobnosti k utkání a tabulku extraligy přineseme v pondělí.