Muži v poháru postupují

Ve 3. kole Českého poháru v házené cestoval hranický tým až do Prahy, kde se utkal s domácí Slavií.
HK Slavia Praha – TJ Cement Hranice 32 : 35 (14 : 20)
Sestava a branky Cementu: Vydra – Brůna 5, Samiec 2, Indrák 1, Hradil 6/1, Skřídlo 2, Weglorz 4, Pavlík 2, Hojník 4, Valášek 8, Hanzelka 1.
Rozhodčí: Kasík, Lorenc. Sedmimetrové hody: 5/2 - 2/1. Vyloučení: 0:4. Diváků: 50.

Hosté k zápasu z důvodu zranění a pracovních povinností některých hráčů nastoupili jen s jedním brankářem a deseti hráči v poli, přesto si v první půli vytvořili šestibrankový náskok 20:14. Ve druhé půli dostali příležitost všichni naši hráči z lavičky a přestože domácí postupně snížili až na jednobrankový rozdíl, postup jsme si bezpečně pohlídali.

Trenér Hegar k zápasu řekl:
“I přes to, že nám chybělo několik hráčů, jsme bez větších problémů vyhráli a postoupili. S mladými hráči jsme si mohli vyzkoušet některé herní varianty a i když v závěru Slavia stáhla náš náskok, vítězství jsme si už ujít nenechali.

Další výsledky 3. kola ČP:
HC Zlín - HC Zubří 14:38, TJ Náchod - TJ Bystřice p. H. 23:39, Č. Budějovice - Dukla Praha 19:41, TJ Šumperk - Sokol Juliánov 37:31, Sokol Bělá p. B.- TJ Loko Plzeň 29:41, TJ Kovo Ledeč - Hustopeče 25:24, Maloměrice - Nové Veselí 40:35, HK Ivančice - HK Lovosice 19:33, Loko Louny - Frýdek-Místek 27:32, Plzeň SCM - HBC Jičín 25:24, VŠ Plzeň - HK Dvůr Králové 29:23, Prostějov - HC Zubří SCM 30:39.

Osmifinále se bude hrát 12. prosince a náš tým se v něm utká s SCM Zubří.