HC Cement Hranice

Blýskání na lepší časy?

Vysoká výhra a hlavně velmi dobrý výkon celého týmu v utkání s Plzní – poprvé v sezóně, naplnily fanoušky optimismem a nadějí, že se mužstvo konečně vymanilo z herní i výsledkové krize a naváže na výkony ze závěru loňského ročníku extraligy, kdy i torzo týmu dokázalo brát body favoritům. O tom, že to opravdu nebyl jen záblesk nás mohou hráči přesvědčit už ve středu, kdy od 18 hodin nastoupí na horké půdě v Lovosicích.
TJ Cement Hranice – TJ Lokomotiva Plzeň
37 : 23 (17 : 10)

Sestava a branky Cementu: M. Fabián, L. Fabián – Brůna 6, Samiec 1, Hradil 9, Skřídlo, Čadra 4, Weglorz, Pavlík, Hojník 9/4, Godál 1, Brož 3, Valášek 4/1, Hanzelka.
Rozhodčí: Bubeníček, Smékal. Sedmimetrové hody: 6/5 – 3/2. Vyloučení: 5 - 5. Diváků: 250.

Úvod zápasu nenasvědčoval tomu, že proti sobě stojí šestý a desátý tým tabulky. Domácí tentokrát vlétli do utkání s vervou, za šest minut vedli 5:0, o deset minut později 12:3 a poločas vyhráli 17:10.
Po přestávce Hraničtí svůj náskok dále zvyšovali až v 50. minutě dosáhl rozdíl čtrnácti branek (31:17) a takový už zůstal až do konce zápasu, kdy na ukazateli svítil stav 37:23. Náš tým si tak před cestou do lovosic vylepšil skóre a před těžkým zápasem v Lovosicích hlavně sebevědomí.
Trenér Hegar nám k utkání řekl:
“Měli jsme ze soupeře velký respekt, ale hodně nám pomohl začátek zápasu, kdy jsme byli jednoznačně lepší a vytvořili si dostatečný náskok. Konečně nám dobře zahrály všechny čtyři spojky a z toho pak pramenilo naše vysoké vítězství. Musím celý tým pochválit za bojovnost a nasazení a věřím, že nám tento výsledek pomůže do dalších těžkých zápasů.“

Další výsledky 11. kola:
Lovosice - Jičín 25:20, Bystřice p. H. - Hustopeče 36:30, Třeboň - Kopřivnice 22:33.
Předehráno: Dukla Praha - Karviná 35:33.

Tabulka extraligy:


Blýskání na lepší časy?
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko