Na Duklu jsme tentokrát nestačili

V posledním letošním zápase nastoupili hraničtí házenkáři proti pražské Dukle. Očekával se vyrovnaný souboj, protože Dukla v posledních zápasech zrovna nezářila, naopak domácí jsou ve formě a z posledních pěti zápasů ani jednou neprohráli.
TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha 24 : 29 (8 : 13)
Na palubovce bylo ale vše jinak. Dukla držela už od úvodního hvizdu otěže zápasu pevně v rukou, ujala se vedení 5:1, které postupně zvyšovala a poločas vyhrála 13:8.
V úvodu druhé půle sice domácí stáhli vedení soupeře na 16:19, ten ale po 48. minuty odskočil na šestibrankový rozdíl, který si udržel až do konce zápasu.

Nejvíce branek: Hradil 6/1, Brůna 5, Hojník 4 – Polášek 6/1, Naiman, Stehlík a Kotrč 5.
Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 2/1 - 2/2. Vyloučení: 4:5. ČK: 0 – 1 (Tůma) Diváků: 500.

Zatím známé výsledky 16. kola:
Lovosice - Třeboň 28:26, Zubří - Frýdek-Místek 36:21, Prešov - Bystřice 46:18, Jičín - Karviná 21:33.

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku zveřejníme v pondělí.