Tým jede na vítězné vlně

V zápase s Plzní to vypadalo, jako by oslabené bylo domácí a ne hostující mužstvo, které do utkání nastoupilo jen s devíti muži v poli. Přesto si náš tým otevřel na západě Čech střelnici a čtvrt hodiny před koncem vedl o neuvěřitelných 13 branek! Ve středečním zápase s Jičínem (POZOR, hraje se od 19 hodin!) se můžeme přiblížit na dosah konečné páté příčce v extralize.

TJ Lokomotiva Plzeň – TJ Cement Hranice
25 : 33 (11 : 17)

Sestava a branky Cementu: Samiec 1/4, Indrák 0/2, Stržínek 5/6, Hradil 9 (1)/14 (1), Skřídlo 4/6, Čadra 4/5, Weglorz 1/2, Pavlík 2/3, Valášek 7 (1)/9 (1).
Rozhodčí: Novotný, Nesvadba. Sedmimetrové hody: 1/1 - 2/2. Vyloučení: 2:5. Diváků: 250.

Úvod utkání byl v režii domácího týmu, který vedl 3:0 a ještě 5:2, pak ale během čtyř minut naši otočili na 5:7. Několik dalších minut byla hra vyrovnaná, v závěru poločasu ale Hranice domácí rozstřílely a do kabin šly s šestibrankovým náskokem 11:17.
Také úvod druhé půle byl v režii hostujícího týmu, který do 15. minuty dokázal zvýšit náskok až na třináct branek (15:28). Zbytek zápasu už náš tým dohrál v pohodě, trenér prostřídal všechny hráče a nikomu příliš nevadilo, že domácí v závěru stáhli rozdíl skóre na konečných 25:33.