HC Cement Hranice

Lekce z bojovnosti a produktivity

V poslední domácí přípravě nastoupili házenkáři Cementu Hranice proti slovenskému Hlohovci, vedenému trenérem Hargašem.

TJ Cement Hranice – MŠK Hlohovec 31 : 33 (12 : 16)

Hosté se už v úvodu zápasu ujali vedení, které díky maximální bojovnosti a efektivitě střelby navýšili místy až na šestibrankový náskok. Přestože se hra našeho týmu po přestávce zlepšila, udrželi hosté vedení až do konce zápasu.

Sestava a branky Cementu: M. Fabián, Mikulenčák, Vydra – Hradil 9, Spuchlák 4, Kovařík 2/1, Brůna 3, Stržínek 6/1, J. Samiec 1, Skřídlo 1, Ruber 1, T. Samiec, Toms 3.
Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/3.

Trenér Hegar k zápasu řekl:
“Soupeř nás od začátku převyšoval v nasazení, nám se nedařilo v obranné činnosti a to jak v systému 1-2-3, tak ani v 0-6. Až ve druhém poločase se naše hra částečně zlepšila, několikrát jsme se dotáhli na rozdíl jediného gólu, ale vinou individuálních chyb jsme nedokázali zápas otočit. Znovu se ukázalo, že hráči z lavičky ještě nejsou plnohodnotnou náhradou. S hrou týmu nejsem spokojen, protože hráči neplnili to, co jsme si před zápasem řekli, vázl hlavně pohyb bez míče, takže v následujících dnech si to musíme rozebrat a zaměřit se na odstraňování individuálních chyb.“

Mužstvo v sobotu 30. srpna nastoupí v Karviné k posledním přípravným zápasům v nichž změří síly s MŠK Považská Bystrica a místním Baníkem.
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko