Famózní úvod rozhodl o jasném vítězství

Jako pohádkový sen musel domácím příznivcům v zápase s Plzní připadat pohled na ukazatel skóre, na němž ve 20. minutě svítil stav 15:3. Hosté, kteří v sobotu porazili Karvinou v úvodu čelili bezchybné hře hranického týmu v jehož brance čaroval Martin Fabián.

TJ Cement Hranice – TJ Lokomotiva Plzeň 38 : 32 (20 : 10)

Až v závěru poločasu a v poslední desetiminutovce, kdy už v domácí sestavě dostávali příležitost i hráči z lavičky, hosté zkonsolidovali své síly a vylepšili hrozivé skóre na přijatelných 38:32.

Nejvíce branek: Brůna 9, Hradil, Toms a Kovařík 6 – Cvikl 9, Bečvář a Vinkelhofer 5.
Rozhodčí: Horák, Bečička. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/2. Vyloučení: 4 : 3. Diváků: 300.

Další výsledky 12. kola:
Karviná - Dukla Praha 21:27, Frýdek-Místek - Jičín 27:25, Kopřivnice - Lovosice 25:21, Bystřice pod Hostýnem - Hustopeče 26:28.