HC Cement Hranice

Muži se proti Zubří neprosadili

V dohrávce 1. kola nastoupil náš extraligový tým proti favorizovanému celku Zubří.

TJ Cement Hranice – HC Gumárny Zubří 23 : 32 (12 : 14)

Sestava a branky Cementu: Fabián, Mikulenčák, Vydra – Brůna 3, Samiec Tomáš, Stržínek 1, Hradil 7/2, Toms 3/1, Ruber 4, Skřídlo, Čadra, Spuchlák 1, Samiec Jakub, Kovařík 4.
Rozhodčí: Válek, Opava. Sedmimetrové hody: 6/3 – 5/5. Vyloučení: 6 - 6. ČK: 1 – 0 (Stržínek) Diváků: 450.

V průběhu prvního poločasu si hosté vypracovali až pětibrankový náskok (7:12), ale našim hráčům se ještě podařilo zkorigovat na poločasových 12:14.
V úvodu druhé půle náš tým dokonce vyrovnal (14:14 a 16:16), ale v dalším průběhu začali hráči dělat individuální chyby, které hosté nekompromisně trestali. Během pár minut Zubří opět odskočilo na čtyrbrankový rozdíl (16:20) a do konce zápasu ho ještě navýšilo až na konečných 23:32.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
"Rozhodlo období mezi 36. a 40. minutou, kdy jsme udělali několik zbytečných chyb. Soupeř je využil a vypracoval si náskok, který se těžko doháněl. Zubří zpřesnilo obranu, naopak my jsme zapomněli na přípravu a snažili se prosadit individuálně, což proti tak kvalitnímu soupeři bohužel nešlo. Bohužel jsme nenavázali na předchozí dobré výkony. Mrzí mě, že jsme nebyli hostům vyrovnanějším soupeřem.“

Muži se proti Zubří neprosadili
(viki, foto: M. Třískala)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko