Vydřená remíza ve Frýdku-Místku

Náš tým nastoupil k zápasu 5. kola extraligy na palubovce posledního celku tabulky.

SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice 27 : 27 (14 : 15)

Nejvíce branek: Hes 8/1, Kolmajer 5/1, Bajgar 4, Horáček 4 - Brůna 6, Ruber 5, Hradil 4, Kovařík 4/3.
Rozhodčí: Válek, Opava. Sedmimetrové hody: 4/2 - 4/3. Vyloučení: 5 - 5. Diváků: 470.

Celou první půli jsme byli lepším týmem, vytvořili si až tříbrankový náskok, který však domácí dokázali zlikvidovat. V poslední minutě se nám ale podařilo skórovat na 14:15.
Po přestávce domácí tým změnil obranu na 2-4, převzal otěže zápasu a brzy se dostal i do vedení, které čtyři minuty před koncem navýšil až na 27:22. Naši hráči ale nesložili zbraně a do 58. minuty dokázali vyrovnat na 27:27. V hektickém závěru už žádný tým branku nedal a tak si obě mužstva připsala do tabulky po jednom bodu.

Další výsledky 5. kola:
Hustopeče - Třeboň 36:24, Dukla - Plzeň 29:27, Jičín - Lovosice 25:24, Karviná - Prešov 33:34, Bystřice - Zubří 24:27.