Výhra vydřená v závěru zápasu

V zápase 8. kola extraligy porazil náš tým soupeře z Hustopeč až díky nezdolné bojovnosti a střeleckému probuzení v poslední desetiminutovce.
TJ Cement Hranice – Házená Legata Hustopeče 26 : 24 (15 : 13)
V prvním poločase byli domácí mírně lepší, udržovali si dvou až tříbrankový náskok a do šaten šli s vedením 15:13.
Po přestávce se nám ale přestala dařit střelba, hráči znervózněli a jejich chyby hosté okamžitě trestali. Hustopeče otočily skóre ze 17:14 na 18:20 a v 51. minutě vedly už 21:24. Domácí ale nesložili zbraně, ve dvou za sebou jdoucích přesilovkách otočili skóre a kvalitní obranou už si nenechali výhru vzít.

Nejvíce branek: Hradil 9, Kovařík 7/1, Spuchlák 4 – Diviš 10/7, Zemánek 4.
Rozhodčí: Bauer, Tvrdoň. Sedmimetrové hody: 4/2 – 8/7. Vyloučení: 6 - 7. ČK: 1 – 0 (Skřídlo) Diváků: 350.

Zatím známé výsledky 8. kola:
Třeboň - Lovosice 29:33, Zubří - Jičín 35:16, Kopřivnice – Bystřice p. H. 28 : 24.