Prohra o gól v Lovosicích

V zápase plném zvratů nedokázali muži udržet třígólové vedení a brankou v závěrečných vteřinách prohráli nejtěsnějším jednobrankovým rozdílem.

KH Město Lovosice - TJ Cement Hranice 29 : 28 (14 : 9)

Domácí se hned v úvodu ujali vedení 3:0 a do 16. minuty si vytvořili pětibrankový náskok 9:4. Ten se nám sice podařilo snížit až na 11:9, ale poločas domácí stejně vyhráli o pět branek 14:9.
Po přestávce Lovosice svůj náskok ještě zvýšily a po sedmi minutách vedly už 19:13. Hraničtí se ale nevzdali, snížili na 19:18 a v neúprosné bitvě dokonce vývoj zápasu otočili na 22:23 (48. minuta) a pět minut před koncem vedli už 24:27. Pevnější nervy v koncovce ale prokázali domácí, kterým se nakonec podařilo zápas zvrátit ve svůj prospěch a vyhrát nejtěsnějším rozdílem 29:28.

Nejvíce branek: Jablonka 6/2, Miler 5, Brecko 5/1 – Skřídlo a Stržínek 5, Toms 5/2, Hradil 4, Galus 4/3.
Rozhodčí: Nesvadba, Simu. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/4. Vyloučení: 6 - 13. Diskvalifikace: 1 – 1 (D. Kylíšek - Spuchlák). Diváků: 320.

Další výsledky 11. kola:
Dukla - Frýdek-Místek 40:24, Jičín - Kopřivnice 28:19, Třeboň - Zubří 25:31, Karviná - Hustopeče 37:21.