Poslední desetiminutovka rozhodla o vysoké prohře v Zubří

Naši házenkáři v zápase 14 kola nastoupili v Zubří proti aktuálně nejlepšímu celku extraligy.

HC Gumárny Zubří – TJ Cement Hranice 40 : 31 (16 : 16)

Celou první půli náš tým vždy o branku vedl a domácí pokaždé srovnali krok, takže do šaten se šlo za stavu 16:16.
Do druhého poločasu vstoupilo lépe Zubří, které si vytvořilo až čtyřbrankový náskok 25:21, který jsme ale dokázali v 49. minutě snížit až na 29:28. Pak ale naši nedokázali plných devět minut skórovat, naproti tomu domácí dali jedenáct branek v řadě a až v závěrečných minutách jsme hrozivý debakl třemi góly zkorigovali na konečných 40:31.

Nejvíce branek: Hrstka 12/5, Randýsek 8, Číp 7 – Stržínek 9, Spuchlák 7, Galus 6/2.
Rozhodčí: Bubeníček, Smékal. Sedmimetrové hody: 5/5 - 3/2. Vyloučení: 4:4. ČK: 0 - 1 (přímá Kovařík). Diváků: 750.

Další výsledky 14. kola:
Plzeň - Frýdek-Místek 33:26, Dukla - Hustopeče 33:24, Lovosice - Karviná 20:36, Jičín – Bystřice p. H. 28:20, Třeboň - Kopřivnice 31:23.