Oslabené mužstvo na Prešov nestačilo

V zápase 15. kola extraligy nestačili hraničtí házenkáři na favorizovaný Prešov.

TJ Cement Hranice – Tatran Prešov 26 : 35 (12 : 19)

Bez dvou opor, zraněného Hradila a distancovaného Kovaříka mužstvo od začátku prohrávalo – postupně 2:4, 5:9 a v 17. minutě 8:11. Po velmi přísné červené kartě navíc tým přišel i o Brůnu, čímž se soupeři definitivně otevřela cesta k hladkému vítězství. Poločas Prešovští vyhráli 12:19 a celý zápas 26:35 a to ještě hostům řadu šancí v závěru zmařil výborný Vydra v domácí brance.

Nejvíce branek: Galus 6/1, Spuchlák 5, Čadra 4/1 - Tumidalský 9, Fuňák 7, Mikéci 4.
Rozhodčí: Kohout, Novák. Sedmimetrové hody: 2/2 - 4/3. Vyloučení: 4:6. Diskvalifikace: 1:0 (15. přímá Brůna). Diváků: 250.

Další výsledky 2. kola:
Hustopeče - Jičín 27:25, Bystřice p. H. - Lovosice 28:22, Karviná - Plzeň 35:21, Frýdek-Místek - Třeboň 30:37, Kopřivnice - Zubří 23:35.