Z Karviné vezeme remízu

Výborný výkon a velmi cenný bod za remízu si na své konto připsali muži na horké půdě v Karviné.

HC Baník Karviná – TJ Cement Hranice 36 : 36 (17 : 18)

V první půli byla hra vyrovnaná, žádný z týmů si nevytvořil větší náskok a před přestávkou jsme byli šťastnější a do šaten odcházeli s jednobrankovým náskokem 17:18.
Hned po přestávce jsme ale přišli o diskvalifikovaného a do té doby skvěle hrajícího Stržínka, Karviná se několikrát dostala až do tříbrankového vedení, které však statečně bojující tým dokázal vždy stáhnout a v 56. minutě se dokonce dostat i dvakrát do vedení. Domácí ale pokaždé srovnali a tak zápas skončil zaslouženou dělbou bodů.

Nejvíce branek: Petrovský 9/3, Vančo 6, Šulc a Hastík 5 – Stržínek 7, Brůna a Hradil 5, Galus 5/3.
Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 4/4 – 5/3. Vyloučení: 5 - 8. Diskvalifikace: 0 – 1 (31. Stržínek). Diváků: 784.

Další výsledky 19. kola:
Dukla – Třeboň 38:24, Jičín – Plzeň 18:21, Bystřice p. H. – Prešov 21:38, Hustopeče – Zubří 26:39.