Vyrovnanou bitvu jsme se štěstím vyhráli

V duelu s Bystřicí viděli diváci - poslední dobou už po několikáté, zápas dvou rozdílných poločasů.

TJ Cement Hranice – TJ Bystřice p. Hostýnem 29 : 28 (13 : 18)

Nepodařený vstup do zápasu, vyplývající z podcenění soupeře, znamenal v první půli naši utrápenou hru plnou nepřesností a přesvědčivé poločasové vedení Bystřice 18:13. Po přestávce jsme díky důraznější obraně stáhli vedení soupeře a do závěrečné patnáctiminutovky vstoupili s tříbrankovým náskokem 24:21. Ten se sice soupeři podařilo snížit až na jednobrankový rozdíl, na víc už mu ale nezbyl čas.

Nejvíce branek: Galus 7, Toms 7/4, Brůna a Stržínek 4 - Dobeš 10, Vacula a Tiller 4.
Rozhodčí: Bubeníček, Smékal. Sedmimetrové hody: 4/4 - 0/0. Vyloučení: 8 - 9. ČK: 0 – 1 (Šíra), Diváků: 400.

Další výsledky 20. kola:
Zubří - Dukla Praha 26:13, Třeboň - Jičín 27:29, Plzeň - Lovosice 28:19, Kopřivnice - Karviná 33:31.