HC Cement Hranice

Obvyklý scénář se znovu opakoval

Už je to obehraná písnička. Po výborném výkonu proti silnému soupeři následuje podcenění slabšího mužstva, bídný první poločas a po přestávce horečné hašení požáru a honění unikajících bodů. Přestože byli hráči důrazně upozorněni na sílu soupeře, stačilo vedení 3:2, aby si řekli že je hotovo a rázem prohrávali o pět branek a nevěděli, kterého soupeře honit dřív, jestli toho v hlavě nebo na palubovce.

TJ Cement Hranice – TJ Bystřice p. Hostýnem
29 : 28 (13 : 18)


Sestava a branky Cementu: Vydra, Vatolík – Brůna 4/7, T. Samiec, Stržínek 4/7, Hradil 4/8, Toms 7 (4)/9 (4), Skřídlo 1/1, Čadra 0/1, Spuchlák 0/1, J. Samiec, Kovařík 2/4, Galus 7/9, Godál 1/2.
Rozhodčí: Bubeníček, Smékal. Sedmimetrové hody: 4/4 - 0/0. Vyloučení: 8 - 9. ČK: 0 – 1 (Šíra), Diváků: 400.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
"Už se nám to stalo několikrát, že po hodech přichází bída. Víme o tom, řekneme si to, ale nakonec stejně přijde podcenění soupeře. Bystřice to skvěle využila, hrála agresivní obranu, zatímco naše hra byla celou první půlku vlažná, bez potřebného nasazení. Až po přestávce se nám zlepšenou hrou a hlavně díky důrazné obraně podařilo skóre otočit a v závěru už jsme byli jen šťastnějším mužstvem. Dnes není moc koho pochválit, nedařilo se ani gólmanům, i proto, že jim ostatní hráči nepomohli. Jsem moc rád za výhru, byl to hodně těžký zápas a pro mužstvo důrazné varování, že příště už to nemusí dobře dopadnout."

Další zápas odehraje náš tým v neděli 15. února od 10.30 hodin v Hustopečích. Pokud chcete na zápas cestovat s mužstvem, přijďte v 7 hodin ráno k hale.

Další výsledky 20. kola:
Zubří - Dukla Praha 26:13, Třeboň - Jičín 27:29, Plzeň - Lovosice 28:19, Kopřivnice - Karviná 33:31.

Tabulka extraligy:

Obvyklý scénář se znovu opakoval
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko