Muži vysoko vyhráli v Hustopečích

Desetibrankovou výhru si po velmi dobrém výkonu odváží náš extraligový tým z palubovky ambiciózních Hustopečí.

Házená Legata Hustopeče – TJ Cement Hranice 29 : 39 (19 : 20)

V první jsme několikrát vedli o 3-4 branky, domácí ale dokázali vždy vyrovnat. Poločas jsme přeci jen se štěstím vyhráli 20:19 Galusovou brankou pár vteřin před sirénou.
Skvělým nástupem do druhé půle se nám podařilo rozhodnout zápas. Ve 36. minutě jsme vedli už 26:19 a výbornou hrou svůj náskok ještě zvýšili na konečných 39:29.

Nejvíce branek: Hubáček 8, Jahoda 7/2, Diviš a Mrkvica 4 - Brůna 9, Galus 8, Kovařík 7.
Rozhodčí: Halada, Haník. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 6 - 6. Diváků: 150.

Další výsledky 21. kola:
Lovosice - Třeboň 29:24, Jičín - Zubří 25:22, Bystřice p. H. - Kopřivnice 27:30, Karviná - Frýdek-Místek 31:31.
Předehráno: Dukla Praha – Prešov 28:28.