Muži v Jičíně prohráli

První letošní prohru si z Jičína odváží naši házenkáři, kteří v závěru zápasu nestačili na domácí tým a prohráli tříbrankovým rozdílem.

HBC Jičín - TJ Cement Hranice 32 : 29 (18 : 16)

Prakticky celou první půli domácí vedli a přestože Hraničtí dokázali dvakrát vyrovnat, byli o přestávce šťastnější domácí, kteří i ve druhé půli udávali tón zápasu. Hostům se sice podařilo ještě vyrovnat, ale častá vyloučení nakonec nedovolia hostům prodloužit svou letošní sérii bez prohry.

Nejvíce branek: Vtípil 6, Bareš 6, Mašát 5/2 – Brůna 6, Stržínek 6, Hradil 6, Kovařík 5/1.
Rozhodčí: Pešek, Pavlát. Sedmimetrové hody: 5/3 – 2/2. Vyloučení: 8 - 12. ČK: 0 – 2 (Stržínek, Hradil). Diváků: 700.

Další známé výsledky:
Lovosice - Prešov 24:30, Hustopeče - Frýdek-Místek 32:26, Dukla - Kopřivnice 41:22, Plzeň - Zubří 26:30.