Vydřená výhra v Plzni!

Brankou Martina Spuchláka v poslední vteřině zápasu jsme porazili domácí Plzeň a zajistili si tak postup do play-off ze čtvrtého místa.

TJ Lokomotiva Plzeň – TJ Cement Hranice 29 : 30 (16 : 17)

V první půli už Plzeň vedla 9:6, náš tým ale šesti brankami v řadě skóre otočil a poločas vyhrál 17:16.
Ve druhé půli jsme vedli už 26:23, domácí ale dvě minuty před koncem obrátili skóre na 29:28, přesto se v závěru z výhry radoval náš tým.

Nejvíce branek: Šik 11/1, Vinkelhöfer 4, Soukup, Bečvář a Cvikl 3 - Toms 10/8, Stržínek 7, Spuchlák a Hradil 3, Galus 3/1.
Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 1/1 – 9/9. Vyloučení: 6 - 6. Diváků: 350.

Další výsledky 25. kola:
Dukla Praha - Karviná 30:28, Lovosice - Kopřivnice 28:21, Jičín - Frýdek-Místek 29:22, Hustopeče - Bystřice p. H. 29:25. Předehráno: Třeboň – Prešov 24:39.