Výhra byla v Lovosicích daleko

Náš celek ve druhém čtvrtfinálovém zápase neuspěl, prohrál o šest branek a rozhodnout sérii tak musí třetí zápas.

HK Město Lovosice - TJ Cement Hranice 31 : 25 (14 : 10)

Utkání v náš neprospěch ovlivnilo časné Hradilovo vyloučení. Domácí si pak postupně budovali náskok a poločas vyhráli 14:10. Ve druhé půli se nám sice ještě podařilo snížit na rozdíl tří branek 21:18, pak ale domácí odskočili na 28:21 a zaslouženě vyhráli.

Nejvíce branek: Havlát 9/1, Kratochvíl 5, Brecko a Jablonka 4 - Brůna 7, Čadra 6/4, Galus 4.
Rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 4/3 – 8/5. Vyloučení: 13 - 6. Diskvalifikace: 1 – 1 (Kratochvíl – Hradil). Diváků: 250.

Stav série je vyrovnaný 1:1, rozhodne třetí zápas v Hranicích, v neděli 5. dubna v 10.30 hodin.

Další výsledky čtvrtfinále:
Plzeň - Zubří 28:31, Kopřivnice - Dukla 25:33, Jičín - Karviná 27:29. Konečný stav těchto sérií je 0:2, vítězové postupují do semifinále.