HC Cement Hranice

Vyrovnanou sérii rozhodla forma brankářů

Čtvrtfinálovou sérii nakonec rozhodly lepší výkony brankářů Lovosic a taky fakt, že naši střelci dokázali v obou prohraných zápasech zahodit velké množství vyložených šancí. Mužstvo teď má dva týdny na překonání zklamání z vyřazení a na přípravu na boje o 5.- 8., kde se pohárovým způsobem ve dvou zápasech utká s Plzní. První zápas hrajeme venku, úspěšnější tým bude hrát o páté místo.

TJ Cement Hranice – HK Město Lovosice
25 : 26 (13 : 13)


Sestava a branky Cementu: Fabián, Vydra, Vatolík – Brůna 6/8, T. Samiec, Stržínek 3/5, Toms 3/4, Ruber 1/2, Skřídlo 2/3, Čadra 4 (1)/7 (2), Spuchlák 1/1, J. Samiec, Kovařík 3/4, Galus 2/7.
Rozhodčí: Kohout, Novák. Sedmimetrové hody: 1/2 – 2/2. Vyloučení: 5 - 8. Diskvalifikace: 0 – 2 (Havlovec a Brecko) Diváků: 550.

Hosté v 6. minutě vedli 4:2, náš tým v 15. minutě srovnal na 7:7 a minutu před přestávkou vedl 13:12, do kabin se ale šlo za vyrovnaného stavu 13:13.
Po přestávce hosté opět gólově odskočili a když se zdálo, že by domácí mohli vývoj zápasu v dlouhé přesilovce otočit, nestalo se tak. Naopak soupeř se dostal do čtyřbrankového trháku 22:18, který se nám sice podařilo stnížit na rozdíl jediné branky, ale ne vyrovnat a vynutit si alespoň prodloužení.

Trenér Hegar nám k zápasu řekl:
“Měli jsme problémy na levé straně obrany, kam soupeř posílal hodně míčů na neomylného Vaňka. My jsme si opět vytvořili hodně příležitostí, ale znovu jsme řadu šancí spálili a v závěru jsme dělali i chyby v rozehrávce a ztráceli tak zbytečně míč. Celou sérii asi rozhodly vyrovnanější výkony lovosických brankářů a taky už zmíněná naše menší střelecká produktivita. Nezbývá mi nic jiného, než hostům pogratulovat k postupu.“
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko