První zápas s Plzní se týmu nepovedl

Úvodní zápas skupiny o 5.- 8. místo se hranickým házenkářům nepovedl. O osudu utkání rozhodla už první půle, v níž náš celek byl od začátku horší než domácí.

TJ Lokomotiva Plzeň – TJ Cement Hranice 36 : 28 (18 : 10)

V 15. minutě domácí vedli už 10:5 a poločas vyhráli přesvědčivě 18:10. Ani ve druhé půli se nám nedařilo, deset minut před koncem domácí vedli hrozivým jedenáctibrankovým rozdílem 33:22, přičemž se nám podařilo v závěru ještě snížit na rozdíl osmi branek.

Nejvíce branek: Šik 10/3, Vinkelhöfer, Bečvář a Zoubek 5 - Hradil 7, Kovařík 5/1, Brůna 4.
Rozhodčí: Padevět, Kohout. Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/4. Vyloučení: 4 - 6. Diváků: 250.

Odvetný zápas v Hranicích se hraje už v pátek 24. dubna od 18 hodin. Hraje se pohárovým systémem, tzn, že chceme-li postpoupit do boje o 5.- 6. místo, musíme vyhrát alespoň o devět branek.