Muži vezou druhé místo z Lovosic

HK Lovosice pořádal o víkendu tradiční mezinárodní turnaj - 5. ročník Memoriálu ing. Františka Arnošta. Na kvalitně obsazeném turnaji, za účasti HK Lovosice, HC Linz AG (1. liga Rakousko), Mezökövézdi Kézilabda (1. liga Maďarsko) a našeho týmu, jsme získali druhé místo za domácím celkem a to jen zásluhou horšího skóre.
Výsledky Cementu Hranice:

HK Lovosice - TJ Cement Hranice
27 : 28 (13 : 18)

Sestava a branky Cementu: Fabián, Kučerka – Tůma 4/11, Bajgar 6/9, Diviš 1/5, Indrák 3/10, Bednařík, Kovařík 1/1, Brož 1/1, J. Samiec, Čadra 10 (4)/12 (4), Galus 2/7.
Sedmimetrové hody: 2/3 - 4/4.

TJ Cement Hranice – HC Linz AG
28 : 26 (12 : 15)

Sestava a branky Cementu: Kučerka, Mikulenčák – Tůma 2/6, Bajgar 1/4, Diviš 5/11, Indrák 3/7, Bednařík 2/2, Kovařík 0/2 (1), Brož, J. Samiec 2/4, Čadra 7 (1)/12 (2), Galus 6/7. Sedmimetrové hody: 2/4 – 3/6.

TJ Cement Hranice - Mezökövézdi Kézilabda
33 : 34 (14 : 18)

Sestava a branky Cementu: Fabián, Mikulenčák – Tůma 2/3, Bajgar 4/6, Diviš 5/8, Indrák 1/3, Bednařík 2/2, Kovařík 2 (2)/3 (2), Brož 0/1, J. Samiec 1/1, Čadra 8 (0)/16 (1), Galus 5/10, Kleissl 3/4.
Sedmimetrové hody: 0/1 - 2/2.

Trenér Hegar nám k turnaji řekl:
“Jsme rádi, že jsme se tak dobře obsazeného turnaje zúčastnili, protože všichni tři soupeři byli velmi kvalitní, všechny zápasy byly hodně vyrovnané a ve všech si hráči sáhli až na dno. Rozhodně jsme tam nezklamali. V prvním zápase jsme dokázali porazit domácí Lovosice, když rozhodující náskok jsme si vytvořili už v první půlce. Po přestávce soupeř dotahoval, ale vítězství jsme uhájili. Ve druhém zápase s Lincem jsme nezvládli první poločas, ale po přestávce jsme se zlepšili a zápas odtočili. V posledním utkání s maďarskou Kézilabdou dostali příležitost hlavně hráči, kteří si během turnaje moc nezahráli. První poločas jsme prohríli o čtyři branky, ve druhé půlce jsme náskok stáhli, ale vyrovnat už jsme nestihli. Přesto jsem s výkony hráčů i výsledkem turnaje spokojen.“

Další výsledky:
HC Linz AG - Mezökövézdi Kézilabda 30:30, HK.A.S.A. Město Lovosice - Mezökövézdi Kézilabda 35:29, HK.A.S.A. Město Lovosice - HC Linz AG 27:26.