Poslední příprava skončila remízou

Závěrečný zápas celé přípravy na nový ročník extraligy sehrálo naše mužstvo doma s Považskou Bystricí. Až na úvodní minuty bylo utkání vyrovnané a nakonec také skončilo spravedlivou remízou.

TJ Cement Hranice - MŠK Považská Bystrica
36 : 36 (17 : 18)

Sestava a branky Cementu: Vydra, Fabián, Kučerka – Tůma 6/12, Bajgar 2/4, Diviš 4/9, Indrák 2/2, Bednařík 2/3, Kovařík 7 (2)/8 (2), Brož, J. Samiec 0/1, Čadra 11 (2)/13 (3), Kleissl 2/4, Galus.
Sedmimetrové hody: 4/5 - 2/2.

Po katastrofálním začátku, kdy jsme po pěti minutách prohrávali 0:6, se hráči vzchopili, začali důrazně bránit, zlepšili přechod do útoku a zpřesnili střelbu a ve 12. minutě už snížili na 6:8 a ve 20. minutě srovnali stav na 13:13. Poločas ale prohráli jednobrankovým rozdílem 17:18.
V úvodu druhé půle šli hosté znovu do trháku, vedli už 19:23, přesto domácí dokázali znovu srovnat a pět minut před koncem šli poprvé do vedení, které si udržovali až do poslední minuty v níž Bystrica nejdříve srovnala a nechybělo mnoho, aby v posledních vteřinách vstřelila i vítěznou branku.

První mistrovské utkání hraje náš tým už příští neděli 6. září, kdy od 10.30 hodin nastoupí doma proti Kopřivnici.