Také v Přerově vítězně

V předehrávce 20. kola a prvním vzájemném extraligovém derby s týmem Přerova, dokázal náš tým podruhé za sebou vyhrát na palubovce soupeře.

Sokol HC Přerov – TJ Cement Hranice 27 : 29 (13 : 15)

Nejvíce branek: Bechný 9/3, Heider 4, Pernička 4/2 - Tůma 5, Indrák 5, Čadra 5/2.
Rozhodčí: Bauer, Tvrdoň. Sedmimetrové hody: 5/6 - 3/4. Vyloučení: 4 - 6. Diváků: 400.

Náš tým si od začátku udržoval mírný náskok, který v průběhu poločasu dokázal navýšit až na čtyři branky (14:10), ale Přerovu se do poločasu podařilo snížit na rozdíl dvou branek - 13:15.
Po přestávce domácí zpřesnili a přitvrdili hru a začali postupně stahovat náskok Hranic. Ve 41. minutě srovnali na 18:18 a za další čtyři minuty už vedli 21:18. Hranický tým si ale vzal oddechový čas, po němž hosté do 50. minuty srovnali na 23:23. Vyrovnaný stav 26:26 svítil na ukazeteli ještě tři minuty před koncem, poté ale hosté odskočili na rozdíl dvou branek a náskok už si pohlídali.

Další známé výsledky 20. kola:
Lovosice - Jičín 24:24, Frýdek-Místek - Třeboň 33:28, Zubří - Kopřivnice 41:24, Dukla Praha - Plzeň 32:20.