Vydařený závěr ve Frýdku přinesl body

K zápasu čtvrtého kola extraligy nastoupil náš tým na palubovce Frýdku-Místku a po boji dokázal popáté v řadě zvítězit.

SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice 25 : 28 (14 : 17)

Nejvíce branek: Meca 6, Dyba 6/2, Vacula 4, Hes 4/1 - Galus 6, Bednařík, Čadra, Bajgar a Tůma 4.
Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 3/3 - 0. Vyloučení: 1 - 5. Diváků: 480.

První úspěšnou střelu zaznamenali domácí, po pěti minutách už byl stav 1:5, ale v 11. minutě dokázal Frýdek srovnat na 6:6 a ve 20. minutě dokonce vedl 11:10. Teprve potom se důrazně připoměli hosté, kteří si do přestávky vybudovali tříbrankový náskok 17:14.
Také ve druhé půli byl náš tým lepší, do 45. minuty navýšil náskok na 22:17, ale stejně jako v zápase s Přerovem jej postihl desetiminutový výpadek, během nějž domácí srovnali. Hosté se ale včas probrali, dokázali využít chyb domácích hráčů a v závěru si vytvořili čtyřbrankové vedení, které domácí v posledních vteřinách už jen korigovali na 25:28.

Další známé výsledky 4. kola:
Dvůr Králové - Plzeň 29:39, Karviná - Lovosice 30:27, Přerov - Kopřivnice 32:39, Třeboň - Jičín 32:24.