Kučerka znemožnil karvinské střelce

Muži pokračují ve vítězné sérii, když ani v šestém utkání proti favorizovné Karviné nezaváhali a uštědřili soupeři výraznou porážku.

TJ Cement Hranice – HCB Karviná 31 : 24 (15 : 14)

Nejvíce branek: Galus 7/3, Tůma 5/1, Brůna, Čadra a Diviš 4 – Požárek 5, Lyzwa 4, Sliwka 4/1.
Rozhodčí: Nesvadba, Simu. Sedmimetrové hody: 4/6 – 1/1. Vyloučení: 3 - 9. Diváků: 400.

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, soupeři se několikrát vystřídali ve vedení a do šaten šlo i díky výbornému Kučerkovi o branku spokojenější domácí mužstvo - 15:14.
V úvodu druhé půle jsme ještě více zpevnili obranu, Kučerka v brance exceloval a po deseti minutách náš tým vedl už 21:15. Karviné se sice několikrát podařilo snížit ztrátu, ale když v 58. minutě Kovařík z rychlého brejku zvýšil na 30:21, bylo rozhodnuto.

Další výsledky 5. kola:
Plzeň - Třeboň 30:24, Dukla - Přerov 31:20, Jičín - Frýdek-Místek 24:23, Kopřivnice - Dvůr Králové 32:29, Lovosice - Zubří 20:19.