Muži remizovali v Kopřivnici, o bod přišli v závěru

Napínavou bitvu až do posledních vteřin zápasu vybojoval extraligový tým v Kopřivnici. Na hřišti soupeře sahal po vítězství, ale branka inkasovaná pár vteřin před koncem ze sedmičky jej o výhru a plný bodový zisk připravila.

KH Kopřivnice – TJ Cement Hranice 25 : 25 (12 : 11)

Nejvíce branek: Rachač 10/1, Opálka 5/4, Šustáček 4 - Brůna a Čadra 5, Bajgar 3, Galus 3/2.
Rozhodčí: Pešek, Pavlát. Sedmimetrové hody: 4/5 - 4/5. Vyloučení: 1 - 4. Diváků: 400.

Úvod zápasu patřil domácím, kteří si do 20. minuty vytvořili čtyřbrankový náskok 12:8. V závěru poločasu se ale hosté zvedli a snížili na 12:11. Po přestávce byli Hraničtí lepším týmem, dostali se do vedení, ale nedokázali si vytvořit dostatečný náskok, což se jim v závěru vymstilo v podobě vyrovnávací branky Rachače.

Další výsledky 12. kola:
Třeboň - Dukla 18:27, Frýdek-Místek - Zubří 28:41, Plzeň - Jičín 23:21, Přerov - Karviná 26:37, Dvůr Králové - Lovosice 15:31.