Muži o jedinou branku prohráli v Lovosicích

Jednobrankovou prohru si z televizního utkání v Lovosicích odváží náš extraligový tým.

KH Město Lovosice - TJ Cement Hranice 33 : 32 (15 : 12)

Nejvíce branek: Motl 7, Kalous 5, Šuma 4/2 – Galus 7/2, Brůna 6, Diviš, Tůma a Čadra 5.
Rozhodčí: Halada, Zych. Sedmimetrové hody: 2/3 – 2/4. Vyloučení: 6 - 9. Diskvalifikace: 1 – 0 (Kalous). Diváků: 250.

Celý první poločas byli viditelně lepší domácí, kteří si do dvacáté minuty vybudovali šestibrankový náskok 12:6, ale v závěru poločasu jsme z něj dokázali stáhnout tři branky a do šaten se šlo za stavu 15:12.
Ve druhé půli jsme zpevnili obranu a ve 48. minutě se podařilo srovnat na 24:24. Vyrovnaný stav 27:27 na ukazateli svítil i v 51. minutě, pak jsme se ale technickými chybami několikrát připravili o míč, domácí znovu odskočili o dvě branky a nakonec těsně vyhráli 33:32.

Další známé výsledky 8. kola:
Dukla Praha - Jičín 24:15, Zubří - Plzeň 26:23, Karviná - Kopřivnice 38:28, Přerov - Třeboň 23:25.