Muži hladce zdolali Přerov

V zápase 9. kola extraligy si náš tým hladce poradil s týmem nováčka a už do poločasu rozhodl o svém vítězství.

TJ Cement Hranice – Sokol HC Přerov 28 : 18 (15 : 6)

Nejvíce branek: Čadra 5, Bednařík, Brůna, Brož, Bajgar, Samiec a Diviš 3 – Kavka 7/1, Bechný 5/1, Buček 3.
Rozhodčí: Hanák, Kosmák. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 6 - 5. ČK: 1 – 0 (Indrák) Diváků: 500.

Ve druhém extraligovém derby neponechali domácí házenkáři nic náhodě a od začátku se vrhli na soupeře. Po deseti minutách měli pětibrankový náskok 7:2, ve 20. minutě vedli 11:4 a v poločase i díky skvělému Kučerkovi v brance, už na ukazateli svítil devítibrankový rozdíl 15:6!
Po přestávce domácí trenéři kompletně prostřídali sestavu, hosté za tři minuty snížili na 15:9, ale během půldruhé minuty jsme se vrátili do devítibrankového vedení. Přerovští se však nevzdali, v přesilovkách snížili na 21:15 a 23:17, v závěru už ale nestačili a náš tým odskočil až na konečný desetibrankový rozdíl 28:18.

Další výsledky 8. kola:
Dvůr Králové - Karviná 23:36, Třeboň - Frýdek-Místek 27:26, Jičín - Lovosice 28:27, Kopřivnice - Zubří 25:37, Plzeň - Dukla 22:22.